Korabeli felvétel – a híres “NAGY-KÖR”
1983-ban egy kedves kollégám (akkoriban még tizenévesen) végigevezett a NAGY-KÖR-ön. Aki nem tudná mi...
A folytatással elfogadja azt, hogy az oldal a működéséhez használhat cookie-t. több infó...
A honlap böngészésével elfogadja, hogy cookie-kat helyezzünk el az Ön számítógépén abból a célból, hogy elemezni tudjuk, hogyan használja honlapunkat. Hogyha nem egyezik bele, hogy cookie-kat használjunk, amikor Ön ezen az oldalon böngészik, előfordulhat, hogy weboldalunk nem fog teljeskörűen működni.