
Kedves Oktatásban Dolgozó Vízitúrások!
Idén részt vettetek egy tagszervezetünkkel egy támogatott vízitúrán.
Kérünk Benneteket, hogy segítsétek a munkánkat, értékeljék az idei vízitúrát (túrákat), írjátok meg tapasztalataitokat, azért, hogy jövőre még jobb vízitúrát tudjunk szervezni az iskola számára.
Oktatásban dolgozók túrának felmérése
A túraszervezők örülnek a visszajelzésnek, ha úgy gondolja, egy pár mondattal foglalja össze, milyen élményekkel gazdagodott, mit gondol a túráról és annak szervezőjéről.
Ez a mező az érvényesítéshez van és üresen kell hagyni.